AUTOSERVIS na Borku

SERVIS VŠECH ZNAČEK

Autoservis na Borku, on-line objednávka servisu.

Pro on-line objednání Vašeho vozidla stačí vyplnit jednoduchý formulář níže. Nejdůležitější pro rychlé vyřízení objednávky je správná identifikace vozidla. V prvním kroku objednávky stačí vyplnit SPZ vozidla a ostatní pole formuláře, náš systém si ověří, zda je vozidlo u nás registrováno a v kladném případě si naši technici veškeré údaje o voze dohledají. Není-li vozidlo v našem systému ještě evidováno, neabsolvovalo u nás ještě žádnou servisní prohlídku, náš on-line formulář Vás požádá o zadání VIN kódu vozidla. Tento údaj naleznete v malém technickém průkazu vozidla a poslouží našim technikům k přesné identifikaci Vašeho vozu - značky, modelu, roku výroby atd. - a to umožní rychle a přesně rozhodnout o nárocích požadovaného servisního zásahu.

!!! SPZ vozidla  
!!! VIN kód vozidla (naleznete jej v malém technickém průkazu)
vyplníte-li VIN kód vozidla, naši technici si zjistí značku, model a rok výroby a nebudou Vás zdržovat dotazy na tyto údaje, které jsou potřebné pro volbu odpovídajících náhradních dílů a pracovních postupů.
(je-li Vaše vozidlo již registrováno v našich databázích, poslouží nám informace o SPZ k automatickému doplnění informací o vozidle k Vašemu požadavku; v opačném případě budete požádáni o specifikaci VIN kódu vozidla)
!!! Váš požadavek na servis:


!!! vozidlo přistavíte do našeho servisu Borek, Pražská 285   Tábor, Chýnovská 3158

!!! požadovaný termín
potřebujete zapůjčit náhradní vozidlo ano  ne
Kontakt:
!!! osoba 

!!! telefon    e-mail 

AUTA BOREK a.s., Pražská 285, 373 67 Borek, Telefon: 387 225 115
AUTA BOREK a.s., Chýnovská 3158, 391 01 Tábor, Telefon: 381 670 670